Oboustranej sponzoring

Staň se i Ty součástí našeho týmu!  

Ty nám dáš nějakou tu kačku, my Ti uděláme supr reklamu a ještě přihodíme drobnost na památku. Pro tuhle akci jsme založili spešl transparentní účet č. 2300976653 / 2010, takže se můžeš ujistit, že prašule dorazily v cajku. Do mailu nám pak napiš, jakej dárek sis vybral a my Ti ho rádi pošleme nebo předáme osobně.

Svíčka

"Tak hele, tohle je minimum. Bez svíčky to bohužel nepojede. Máš naši vděčnost, určitě si na Tebe během cesty vzpomeneme."

36,- Kč

Volej

"Jako jóóó, sice kdo maže ten jede, ale pořád by to chtělo něco, co bude hořet.      Volňásek na diashou je Tvůj."

84,- Kč

Béňo

"To už by šlo. Těhlech pár kapek nám stačí na pár kiláků jízdy. A za ty kapky Ti k volňásku pošlem i pohled z cesty, pokud budeš chtít."

150,- Kč

Žárovky

"Díky Tvojí štědrosti to budeme moc valit i v noci nebo brzo ráno.  Světlo do duše! Co ti za to nabídneme? Přihodíme luxusní klíčenku, abys na nás nezapomněl."

350,- Kč


Motobačkory (Pneu)

"Nebude to zrovna košér jízda po pěkný asfaltce, proto je možný, že to vodnesou kola. Takže Ti díky za rezervní pneu. Tohle už stálo odvahu, máš u nás DVDíčko a suprovej kalendář."

790,- Kč

Novej motor

"Tak tenhle sponzorskej dar, to už je jiná liga. Za to by nám nějakej indickej motomekánik mohl udělat komplet generálku motoru. Tohle už je zásadní podpora a ty máš u nás luxusní tričko."

1 490,- Kč

Reklama

"Oukej, pokud ti nestačí, že máme na čem jet, tak můžeme ty svoje mašiny polepit Tvým jménem nebo firmou. Necháme na Tobě, kolik nám dáš a taky podle toho bude velký Tvoje logo. A vo serepetičky samozřejmě nepříjdeš."

? ??? ,- Kč

Jsi náš Bůh

"Bez Tebe bysme neměli šanci vyjet. A my se odměníme výbornou reklamou. Tvoje logo bude na každým plakátu, na našich stránkách, v dokumentu apod. Prostě bude vidět na každým kroku! Podle tvojí štedrosti budeme štedří i my!"

začínáme na  10 000,- Kč

Tričko bez keců

"Naše tričko je fakt boží, tak moc dlouho neváhej, protože brzo nebudou! Budeš dělat parádu sobě a nám vlastně taky. Tričko bez keců Tě vyjde na pár kaček."

450,- Kč